Výhry vianočnej súťaže s Marťankom o Vesmírny ďalekohľad

Zdieľajte článok
20. 11. 2019 |

Poďte sa pozrieť, aké skvelé ceny na Vás čakajú v Marťankovie vianočnej súťaži.

 

Vesmírny ďalekohľaddalekohled-(1).png

Detský hvezdársky ďalekohľad na pozorovanie nočnej oblohy. Jeho 70-milimetrová šošovka umožní jasne a ostro sledovať Mesiac, more na Marse i prstence Saturnu. Stačí len počkať na oblohu bez mrakov a Vaše dieťa sa bude cítiť ako ozajstný astronóm! 

Kúzelná ALBI ceruzka

Elektronická ceruzka na „čítanie“ skladačky VESMÍR. Keď sa dieťa obrázka ceruzkou dotkne, KC_krabice_zaklad_titulka.jpgozve sa nejaký zvuk alebo komentár k tomu, na čo práve ceruzkou ukazuje. Túto ceruzku možno potom používať na ďalšie učenie v kombinácii s akýmkoľvek výrobkom, označeným logom „Kúzelné čítanie“.
 

Puzzle VESMÍR

100-dielikové puzzle s vesmírnou tematikou, po zložení vznikne edukatívny interaktívny obrKC-puzzle-vesmir-titulka.jpgázok: ťuknutím elektronickou ceruzkou Albi na hociktoré miesto obrázka sa aktivuje príslušná zvuková stopa a dieťa postupne počúva zaujímavé informácie o planétach Slnečnej sústavy, niektorých súhvezdiach a o technických vynálezoch, ktoré ľudstvu pomáhajú pri dobývaní vesmíru. Obrázok skrýva vyše 300 rôznych zvukov a komentárov. Na záver si dieťa môže vyskúšať niekoľko kvízov, ktoré overia, čo všetko si pamätá.

 

Marťadráha

Populárna mechanická hračka pre skutočné marťankovské dobrodružstvá. Súčasťou setu je 1 nano chrobák,martadraha.png lanovky, výťah a výcvikový gravitačný simulátor. Takže pripraviť a štartujeme!

 

Súvisiace články

Oslabená imunita a kedy vyhľadať lekára

Hoci dieťa sa nerodí ako „tabula rasa“, ale má vďaka genetickej informácii rodičov, priebehu tehotenstva a pôrodu už prítomné určité základy a predpoklady imunitných reakcií do budúcnosti, značná časť imunitného vyzrievania sa odohráva po jeho narodení.

Čítať viac

Sezóna respiračných ochorení v plnom prúde? Poďme ju poraziť.

Zimné mesiace sú ako stvorené pre výskyt viacerých respiračných ochorení. Ako sa chrániť voči respiračným ochoreniam v zime?

Čítať viac

Sme tiež na sociálnych sieťach